Karrier

Jelentkezés módja - Kérjük fényképes önéletrajzát az allas@mercarius.hu e-mail címre küldje el a feladatkör megnevezésével!

Szerviz asszisztens

A Mercarius Flottakezelő Kft. saját szervizébe keres szervíz asszisztensi feladatok ellátására munkatársat.

A leendő kollégánk főbb feladatai

  • A munkafelvételi folyamat támogatása, adminisztratív követése, a szerviz Back Office feladatok elvégzése
  • Ügyintézés, kapcsolattartás partnerekkel és társosztályokkal

A jelentkezés feltételei

  • Min. 2 év hasonló beosztásban szerzett szakmai tapasztalat (autós, szerviz területen)
  • Kiváló kommunikációs és adminisztrációs képesség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek – Microsoft Office programok
  • Precizitás
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Minimum B kategóriájú jogosítvány

Miért éri meg csatlakoznod hozzánk?

  • Lehetőség egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez való csatlakozásra
  • Valódi munka, hozzáadott értékkel
  • Versenyképes fizetés
  • Nagyszerű, tettrekész, vidám csapat

Munkavégzés helye - Budapest XIV. kerület, Komáromi út

Irodai asszisztens

A Mercarius Flottakezelő Kft. saját szervizébe keres irodai asszisztensi feladatok ellátására munkatársat.

  • Vendégek fogadása
  • Telefonközpont kezelése
  • Postázás intézése, fogadása
  • Telephely üzemeltetési, ügyviteli adminisztratív folyamatok kezelése, ügyintézése
  • Kapcsolattartás partnerekkel és társosztályokkal

  • Min. 2 év hasonló beosztásban szerzett szakmai tapasztalat